HortiNet

Twoja wyszukiwarka ogrodnicza

O projekcie

HortiNet – ogrodnicza wyszukiwarka internetowa

„HortiNet” to pierwsza na polskim rynku profesjonalna wyszukiwarka środków produkcji ogrodniczej przeznaczona zarówno dla profesjonalistów, jak i  amatorów. Ten „internetowy doradca” w szybki i efektywny sposób pozwoli dobrać „produkt” w zależności od potrzeb producenta. Projekt jest realizowany pod patronatem portalu „Pod Osłonami” .

Wyszukiwarka podzielona jest na działy: odmiany gatunków  warzyw (uprawianych pod osłonami i w polu), preparaty do biologicznej ochrony roślin, środki do chemicznej ochrony roślin oraz podłoża. Z czasem Hortinet będzie rozbudowana o inne kategorie.

W poszczególnych działach znajdą się kompleksowe informacje dotyczące danej odmiany lub produktu. Preparaty do ochrony chemicznej warzyw i roślin ozdobnych są na bieżąco aktualizowane zgodnie z wykazem środków ochrony roślin zarejestrowanych i dopuszczonych do stosowania na terenie Polski. W zakładce „Przydatne informacje” znajdują się artykuły zawierające zalecenia dotyczące prowadzenia profesjonalnej produkcji warzyw, ziół oraz roślin ozdobnych – zaczynamy od upraw pod osłonami.

W dobie powszechnego dostępu do internetu HortiNet  to doskonałe źródło informacji i narzędzie ułatwiające podjęcie decyzji o zakupie i późniejszym stosowaniu środka do produkcji ogrodniczej (nasion i/lub rozsady, preparatów do biologicznej i chemicznej ochrony roślin i podłoży).